2013.05.21
Hétvégi eredmények

A Pünkösdi hétvége eseménydúsan telt. Sajnos két kedvelt versenyünk is egy hétvégére esett, így kénytelenek voltunk választani. A Szigetközi Minimaratonon 16-an, a Keszthelyi Kilométereken 15-en  képviseltük a futóklubot. Futáshoz meleg idõben álltak helyt futóink a két helyszínen.

Móváron és Keszthelyen is dobogós helyezettjeink voltak. Móváron Pöltz Hajni nõi 3. helyezett, kategória elsõ, Gulyás Kriszti nõi 4., kategória 2., Alasztics Gyula kategória 2. lett.

Keszthelyen Judit megnyerte  a maratont a nõk versenyében, Ottó 3. lett félmaratonon a kategóriájában. Elsõ maratonosunk Simon István 5 óra alatt tette meg a távot.

A Keszthelyi Kilométerek részletes eredménylistája megtalálható itt, a Szigetköz Minimaraton eredményei pedig itt találhatók. A további részletek után pedig a saját ereményeink olvashatók.

Fotók a keszthelyi versenyrõl és a másnapi kirándulásról itt találhatók.