2010.08.26
Futótársaink sikerei

Alasztics Gyula futótársunk augusztusban két versenyen is első helyezést ért el korcsoportjában:

Augusztus 7-én a Tatai minimaratonon a 60-65 éves férfiak mezőnyében 14 km-en 54:13 idővel állhatott fel a dobogó legfelső fokára. "Szerencsés verseny, mert a eső csak futás idején esett.... nem volt szükség a frissítésre." mondta Gyula.

Augusztus 20-án pedig Komárom-Koppánymonostor erdei futáson, homokos talajon az 1950-1955 között születettek között, 13,2 km-es távon 57:08-as idővel lett az első.

Ávár Szilvia, Zsiga Mónika és Sőregi Ági a csopaki és a komárom-koppánymonostori "Fenyves Futáson" ért el dobogós helyezéseket:

Augusztus 14-én a csopaki "Csopaki Futás" 6 km-es távján Ávár Szilvia a 2. helyen végzett.

Az augusztus 20-i Komárom-Koppánymonostor "14. Fenyves Futás" 13,2 km-es távján Ávár Szilvia a 1. helyet, Sőregi Ági a 2. helyet szerezte meg. 3,2 km-en Zsiga Mónika a 3. helyen végzett.

Zsiga Dániel a 300 m-es futást teljesítette!

A versenyeken készült fotók a Versenyfotók galériában megtalálhatók.

Gratulálunk a szép teljesítményekhez!

FIGYELEM: Ez a hír már csak az arhívumban található, ezért elképzelhető, hogy a benne olvasható tartalom már nem aktuális!