2010.06.28
Rólunk írták

A Kisalföld c. napilap 2010.06.28-i számában írták:

"A 3. Ultrabalaton futóversenyen egyéniben és 10 fős csapatban folyamatosan, valamint 5 fős csapattal két nap alatt lehetett teljesíteni a 212 km-es távot.

Az egyéni győztes a sokszoros bajnok ultrafutó, Vozár Attila lett (20:30:22), a nők versenyében Görög Veronika ért elsőként célba (23:35:43). A váltók versenyében sikeresen szerepeltek a megyebeli csapatok. A Nike Futóklub Győr-Futóbarátok női csapata a hölgyek versenyében a dobogó második fokára állhatott (16:16:02). A Nike Futóklub Győr férfiváltó a 10. helyen végzett (15:43:25). A nonstop stafétában a Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub csapata a 6. helyet szerezte meg (16:05:42)."

Tovább a teljes cikkhez...

FIGYELEM: Ez a hír már csak az arhívumban található, ezért elképzelhető, hogy a benne olvasható tartalom már nem aktuális!