2011.04.12
26. T-Home Vivicittá félmaratoni eredményeink

A 26. T-Home Vivicittá félmaratonon sokan részt vettünk. A nem túl ideális időjárási körülmények ellenére (nagyon erős szél fújt) mindenki szépen teljesített. A verseny nagyon hangulatos volt. A négy távon összesen több mint 10 000 futó állt rajthoz. A félmaratoni mezőny több mint 1 700 főből állt.

A legjobb eredményünket ismét Judit érte le, aki a női mezőnyben elsőként ért célba és abszolútban is a 9. helyet szerezte meg. Gulyás Kriszti a Midicittá - 6,5 km-es távon 25:11-es idővel megnyerte a versenyt, majd a félmaratont is lefutotta.